Bilet na VIII Zlot Footroll El Clasico

39,00 zł
Dostępność:
niedostępny
Dodaj do ulubionych Powiadom o dostępności Powiadom znajomego
Opis produktu
Komentarze

El Clasico zbliża się wielkimi krokami! Już 27 października o godzinie 16:00 FC Barcelona podejmie na własnym boisku podejmie Real Madryt w boju, na który czekają wszyscy fani hiszpańskiej piłki. Początek sezonu w wykonaniu obu drużyn jest nienajlepszy, ale zwycięstwo w derbach Europy na pewno pozwoliłoby kibicom zapomnieć o gorszym okresie.

Spotkajmy się na VIII Zlocie Footroll, który odbędzie się w warszawskim lokalu Pub Przejście przy placu Na Rozdrożu. Rozpoczynamy już o 14 (możesz być wcześniej, jeśli tak wypadnie Twój transport) i siedzimy... do oporu! Lokal jest czynny 24 godziny na dobę, więc nawet jeśli powrotny pociąg/autobus/hulajnogę masz bardzo późno, to nie powinieneś być osamotniony.

Koszt biletu to jedynie 39 złotych! W tej cenie otrzymasz kupon o wartości 9 złotych do wykorzystania w lokalu (tyle kosztuje m.in. piwo) oraz pamiątkowy brelok uczestnika VIII Zlotu Footroll! Lokal mamy na wyłączność, co pozwoli nam obejrzeć to wyjątkowe spotkanie w gronie twórców kanału Footroll oraz portalu Footroll.pl! 

LICZBA MIEJSC JEST MOCNO OGRANICZONA!
WSTĘP TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!

Liczy się kolejność zapisów, więc nie zwlekaj i już teraz zamów swoją wejściówkę! Dotychczasowe Zloty dostarczyły wielu emocji i stworzyły więzi, które trwają od lat. Na Zlotach zawsze najlepiej widać na czym polega idea projektu Footroll.

To jak? Widzimy się w niedzielę 27 października w Pub Przejście?

Wśród atrakcji znajdą się:

  • kupon o wartości 9 złotych (równowartość jednego piwa) do wykorzystania na barze;
  • pamiątkowy brelok uczestnika VIII Zlotu Footroll;
  • 10% rabatu na sklepie Futbola.pl do wykorzystania przez miesiąc;
  • wspólne oglądanie El Clasico oraz ewentualnie innych meczów transmitowanych tego dnia;
  • spotkanie z Maćkiem "DissBlasterem" Krawczykiem - założycielem Footrolla;
  • mnóstwo czasu na rozmowy i integrację przed oraz po spotkaniu!

Bilety dostępne WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!

Kupując bilet zgadzasz się na udział w wydarzeniu, które będzie rejestrowane i publikowane m.in. za pośrednictwem YouTube.