IX Zlot Footroll, Oborniki Śląskie 2020

299,00 zł
Dostępność:
niedostępny
Dodaj do ulubionych Powiadom o dostępności Powiadom znajomego
Opis produktu
Komentarze

El Clasico zbliża się wielkimi krokami! Już 1 marca o godzinie 21:00 Real Madryt podejmie na własnym boisku zespół FC Barcelona w boju, który może okazać się kluczowy dla układu tabeli... Nie oszukujmy się - porażka Barcelony wiele wyjaśni w kwestii walki o Mistrzostwo Hiszpanii. 

Spotkajmy się na IX Zlocie Footroll, który odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich. Co zawiera w sobie cena wyjazdu?

  • 2 noclegi w ośrodku (z wyżywieniem: śniadanie w niedzielę i poniedziałek oraz obiadokolacja w sobotę) w pokoju 2, 3, 4 lub 5-cio osobowym;
  • udział w tradycyjnym turnieju piłkarskim na specjalnych zasadach dla uczestników Zlotu (na specjalnie wynajętej hali);
  • specjalny turniej FIFA 20, w którym jak co roku na zwycięzcę czeka nagroda;
  • wspólne oglądanie El Clasico w lokalu wynajętym na wyłączność (oraz kupon o wartości 30 złotych do wykorzystania na miejscu);
  • spotkanie z Maćkiem "DissBlasterem" Krawczykiem - założycielem Footrolla;
  • mnóstwo czasu na rozmowy i integrację w fantastycznych warunkach!

 

Liczy się kolejność zapisów, więc nie zwlekaj i już teraz zamów swoją wejściówkę! Dotychczasowe Zloty dostarczyły wielu emocji i stworzyły więzi, które trwają od lat. 

 

LICZBA MIEJSC JEST MOCNO OGRANICZONA!

WSTĘP TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!

 

Opis atrakcji:

Turniej piłkarski - spośród wszystkich chętnych do udziału w turnieju rozlosujemy drużyny. Zgodnie z tradycją nikt do samego końca nie będzie wiedział z kim jest w drużynie, składów nie można wybierać na własną rękę - zadecyduje los. To zdecydowanie pomaga w integracji. Znając liczbę uczestników wspólnie zadecydujemy, czy rozegramy turniej w wersji pucharowej czy ligowej.

Oglądanie el Clasico - znajdująca się na niedaleko Pizzeria Mozzarella będzie w pełni do naszej dyspozycji! Na miejscu będzie można kupić zimne piwo z beczki lub z butelki oraz inne napoje czy przekąski. Będziecie mieli kupon o wartości 30 złotych do wykorzystania na miejscu.

 

Kupując bilet zgadzasz się na udział w wydarzeniu, które będzie rejestrowane i publikowane m.in. za pośrednictwem kanału YouTube oraz akceptujesz REGULAMIN ZLOTU.